Shqipëri

Drafti i PS, Meta: Hapni listat ose largohuni

Zhurnal Ads

Presidenti Ilir Meta i është drejtuar sërish me një thirrje socialistëve që të lejojnë hapjen e listave për zgjedhësit, në të kundërt duhet të largohen.

‘Çdo manovër mashtruese që u heq të drejtën qytetarëve të zgjedhin vetë edhe deputetët, siç ju premtua, vetëm me qëllimin për të prishur në mënyrë të njëanshme Marrëveshjen e 5 Qershorit, do të ndëshkohet fort nga të gjithë qytetarët që prej 12 vitesh kërkojnë deputetë e jo kukulla kryetarësh.
Mos kini frikë nga hapja e listave!
HAPNI LISTAT OSE LARGOHUNI!’-shkruan Meta./Express

Postime të ngjashme

Atentati ndaj shefit të Policisë Bashkiake, babai i autorit të dyshuar apelon djalin të dorëzohet

admin

Në një panoramë të mrekullueshme vjeshte, Presidenti Meta shfaqet optimist: Po bien dhe gjethet e fundit, më të bukura do çelin në pranverë

S.B.

Zgjedhjet e 25 prillit, Doda: Defakto jemi në 1990, ne do të sjellim sërish normalitetin

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...