Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Dramë pas mesnate, ikën nga policia dhe u përplasën në një shtyllë elektrike

Shkup, 27 dhjetor – Mbrëmë pas mesnate në Radishan, gjatë një kontrollit rutinë nga ana e policisë, me një sinjal të dhënë për të ndaluar, një makinë “Mercedes” filloi të vazhdonte rrugën.

Policia filloi t’i ndiqte ata, kështu që “Mercedes” u përplas në një shtyllë dhe ajo u godit nga një automjet policor pranë stacionit të policisë Çair.

Disa persona u plagosën dhe u transportuan me ambulancë. Më shumë detaje të ngjarjes janë njoftuar për sot.

Postime të ngjashme

Opozita shqiptare kërkon lirimin e menjëhershëm të të arrestuarve dhe dorëheqjet në MPB

Bexhet Musliu

Nikollovski: Të martën publikojmë planin e veprimit për luftën kundër korrupsionit dhe krimit

Bexhet Musliu

Karakaçanov: Kushdo që të vijë në pushtet në Bullgar, problemi me Maqedoninë do vazhdojë

T E

Protesta në Shkup për rastin “Monstra”, reagon PDIU: Lironi të arrestuarit, e drejta për protestë paqësore, thelbësore në demokraci

Bexhet Musliu

Gjatë disa ditëve të ardhshme do të dihet se kur do të arrijnë vaksinat kineze dhe ruse

T E

Fillon mbledhja në BDI

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...