Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Drejtori Abdusamed Shabani ndau paketa të vitit të ri për fëmijët-anëtarët të shoqatës për të drejtat e njeriut “ESE”

Shkup, 28 dhjetor, Zhurnal.mk – Drejtori i NP Higjiena Komunale-Shkup, Abdusamed Shabani sot realizoi takim me fëmijët- anëtarë të Shoqatës për të drejtat e njeriut “Ese”.

“Është nder i veçantë që pata mundësinë në këtë periudhë të vitit të ndaj kohë me këta njerëz të rinj e të guximshëm dhe t’i gëzoj me paketa të vitit të ri, duke ju dëshiruar para së gjithash shëndet dhe shumë gëzim në vitin e ri “ – tha Drejtori i NP Higjiena Komunale-Shkup, Abdusamed Shabani.

Postime të ngjashme

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

Mariçiq: Kjo është një ditë e madhe për shtetin ligjor dhe për sundimin e së drejtës

T E

Spasovski: Hetimi duhet të dëshmojë ku është lëshimi dhe nëse dikush i ka ndihmuar Mijallkovit

T E

Zhurnal mëson / BDI nesër mbledh kryesinë në Reçicë të Vogël

Bexhet Musliu

Todorov i drejtohet Mickoskit: Ik, derisa unë luftoja kundër Zaevit ti ndërtoje hidrocentrale

T E

Arjanit Hoxha takim pune me kolegun e tij turk, Bekir Pakdemirli

Bexhet Musliu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...