Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Drejtori i Inspektoratit Shtetëror të Tregut, pozitiv me Covid-19

Zhurnal Ads

Shkup, 2 nëntor, zhurnal.mk – Drejtori i Inspektoratit Shtetëror të Tregut, Stojko Paunov ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Lajmin e konfirmoi vetë Paunovski përmes profilit të tij në Facebook, duke shtuar se nuk ka asnjë simptom dhe se tashmë është në vetizolim.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

AlternAtivA: Drejtori i “Hekurudhave të Maqedonisë” nga Lëvizja Besa përjashton 21 shqiptarë

B M

VMRO-DPMNE: Qeveria le ti rrënojë objektet e egra në Matkë, Kala dhe Ohër së bashku me atë tek Mavrovasja

Z H

Ixhet Memeti zgjedhet anëtar në Këshillin e Prokurorëve Publik

Z H

Najçevska kundër kërkesës së shqiptarëve të pajisen me nënshtetësi!

E.E.

Qeveria vendos: Maskat të obligueshme në ambiente të hapura…

E.E.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...