Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Drejtori i NP Higjiena Komunale, Abdusamed Shabani, priti vitin e ri bashkë me punëtorët e ndërrimit të tretë

Shkup, 1 janar, Zhurnal.mk – Drejtori i NP Higjiena Komunale, Abdusamed Shabani e kaloi natën e Vitit të Ri bashkë me punëtorët e obliguar për mirëmbajtjen e higjienës së rrugëve dhe hapësirave publike të Shkupit

“Pas nesh është një vit jashtëzakonisht i vështirë në planin global. Të punësuarit e NP Higjiena Komunale – Shkup dhanë kontribut të madh në parandalimin e përhapjes së pandemisë së virusit KOVID-19, duke realizuar një numër të madh të masave dhe aktiviteteve të jashtëzakonshme. Falënderimin tim për mundin e tyre u përpoqa t’ua shpreh duke e pritur Vitin e Ri në shoqërim të tyre, në rrugët e qytetit tonë, ku ata çdo ditë në tre ndërrime e mirëmbajnë higjienën dhe pastërtinë në nivelin më të lartë të mundshëm. NP Higjiena Komunale – Shkup ua uron festën e Vitit të Ri të gjithë banorëve të qytetit të Shkupit, duke ju dëshiruar shëndet të mirë dhe shumë suksese në çdo plan” – tha Drejtori i NP Higjiena Komunale – Shkup, Abdusamed Shabani.

Postime të ngjashme

Borrell: Nuk kemi për qëllim t’i ndajmë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë

R Zh

Zaev, Sasolit / Urgjentisht duhet të zhbllokohet rruga evropiane, por negociatat për identitetin maqedonas nuk janë opsion

R Zh

Darkë e liderëve të Ballkanit Perëndimor me Borrellin javën e ardhshme në Bruksel

R Zh

Xhaferi mori pjesë në Konferencë për digjitalizim, inteligjencë artificiale dhe nevojën për rregullimin e tyre

R Zh

Zhbllokimi i vetos bullgare: BE-ja mund ta bëjë fare lehtë nëse dëshiron, Sofja një satelit i Francës

B L

Studim: Ligjet përgjithësisht të mira dhe të harmonizuara me BE-në, mungon zbatimi i duhur

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...