Maqedoni

Drejtpërdrejt: Kolonë kilometërshe në kufirin Bllacë-Han i Elezit (video)

Zhurnal Ads

Shkup, 12 tetor – Zhurnal.mk – Kolona me kilometra nga veturat janë vërejtur pasditën e sotme në vendkalimin kufitar Bllacë, informon Zhurnal.

Kjo pason pasi nga sot qytetarët e Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës në dy vendet duke mos qenë të detyruar të dëshmojnë se kanë bërë test negativ.

Ndryshe Qeveria dje njoftoi se në përputhje me përkeqësimin e gjendjes me kovid në rajon dhe numrin e rritur të rasteve pozitive, hyrja e qytetarëve tanë në Serbi, Mal të zi dhe Bosnje prap se prap nuk do të lejohet pa treguar test PCR negativ.//Zhurnal.mk

http://www.roads.org.mk/315/video-kameri

Postime të ngjashme

Bekteshi: Fillon realizimi i gjashtë masave nga Pakoja e katërt

XH,I

Zgjedhjet lokale, në tetor të vitit të ardhshëm

T E

Nëse fatura për energji elektrike është më e lartë se konsumi real, qytetarët të dërgojnë ankesë në KRE

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...