Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Drejtuesi i një automjeti humb kontrollin dhe më pas përplas disa makina në Durrës

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Durrës.

Mësohet se drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin dhe më pas ka përplasur disa makina. Si pasojë e përplasjes automjeti ka përfunduar anës një kanali.

Ndërkohë fatmirësisht nga përplasja nuk raportohet për të lënduar.

Sakaq policia punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Postime të ngjashme

Një i vdekur dhe 8 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Shqipëri, mbi 848 mijë vaksinime antiCOVID nga fillimi i fushatës

Dafina Vidishiqi

Manastirliu publikon shifrat: Sa vaksinime u kryen në 24 orët e fundit në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

REL: Shqipëria, Serbia, Maqedonia e Veriut, së shpejti të sigurta nga koronavirusi

Dafina Vidishiqi

Lulzim Basha takohet me Sorecën pas rizgjedhjes si kryetar i PD

Dafina Vidishiqi

Gripi i shpendëve, ndalohet tregtimi në rrugë

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...