Agjencia Zhurnal.mk

Dua e bën këtë, na tregon gjoksin

Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka vendosur që të jetë më atraktive në paraqitjet e saj

Ajo në një paraqitje ka zgjedhur për të treguar tërë gjoksin!

Pasi ka paralamëruar albumin e saj të ri, i cili ishte piratuar për pak minuta dhe ishte lansuar piratisht, Dua sot e ka lansuar atë derisa është përkujdesur për fansat që të sjell një foto tepër porovokative.

View this post on Instagram

2 DAYS… #BreakMyHeart 💔

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Në foton ku ajo tregon gjoksin Dua paralajmëron këngën e saj më të re e cila pritet të titullohet “Break My Heart”.

Ndërkohë albumi i saj “Future Nostalgia”. tashmë ka filluar të merr kritikat e para të mira.

Një ndër to është revista NMEMagazine që e ka vlerësuar këtë album me pesë yje, notën më të mirë të mundshme.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...