Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa arrin një sukses me “We’re good” në Amerikë

Dua vazhdon të listojë sukseset e këngëve të saj.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është ndër emrat më të suksesshëm në industrinë e muzikës aktualisht.

Artistja, së fundi me anë të një postimi tregoi se kënga e saj “We’re Good” ka shënuar edhe një tjetër sukses.

“We’re Good” ka kaluar ‘GOLD’ në Amerikë! Faleminderit”, shkruan Dua, teksa po punon për projektet e tjera.

Albumi “Future Nostalgia” nga Dua Lipa ka shënuar suksese të jashtëzakonshme për një vit nga publikimi.

Kënga “We’re Good’ u publikua katër muaj më parë, ndërsa në kanalin YouTube ka arritur 61 milionë  klikime.

Postime të ngjashme

Ja surpriza e veçantë që Arbana i bëri Eduartit gjatë pushimeve në Itali

D V

Me lëvizje atraktive në video dhe me poza joshëse në fotografi – Angela Martini rrëmben vëmendjen e të gjithëve

D V

Dua Lipa mahnit fansat me dukjen, ndërsa shfaq linjat trupore në bikini nga pushimet në Shqipëri

D V

Është 40 vjeçe dhe Paris Hilton thotë se nuk ka përdorur asnjëherë botoks apo mbushës të ndryshëm

D V

Familja Lipa po shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë të shoqëruar nga kryeministri Edi Rama

D V

“I ke bërë krenarë krejt Kosovën”, Bali Muharremaj pret në takim Gjonin pas suksesit që shënoi në Eurovision 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...