Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa bëhet ambasadore e brendit ‘Puma’

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, deri më tani ka korrë suksese të mëdha në karrierë.

Ajo tashmë ka krijuar projekte të shumta dhe mjaft të suksesshme, ndërsa falë tyre ka arritur të grumbullojë një pasuri të madhe.

Sidoqoftë, 25 vjeçarja së fundmi njoftoi se është bërë ambasadore e top brendit ‘Puma’.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të ndarë në Instagram, në të cilin shfaqet mjaft atraktive e veshur në ‘Puma’.

“Shumë e emocionuar të ju njoftoj se jam bashkuar me familjen e Puma, si ambasadore e markës së tyre. Mezi pres që të shihni se çfarë kemi për ju”, ka shkruar ajo.

Dua ndërkohë do jetë pjesë e albumit të ri të Miley Cyrus, “Plastic Hearts”, i cili do lansohet më 27 nëntor.

Artistet e famshme siç kanë paralajmëruar do sjellin një projekt së bashku të titulluar “Prisoner”.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...