Agjencia Zhurnal.mk

Dua Lipa dhe Miley Cyrus shfaqen së bashku, nxisin spekulime se janë duke bashkëpunuar në projekt

Këngëtarja e famshme, Miley Cyrus është duke sjellë albumin e saj të shtatë.

Përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social Instagram, ajo shfaqet me Dua Lipën dhe Watt, duke nxit spekulime se janë duke bashkëpunuar.

Cyrus  ka ngacmuar akoma me një përshkrim mbi fotografinë.

“Dua e ka dëgjuar atë që ju nuk e keni dëgjuar…”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

Dua has heard what you haven’t…. 🌑

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Nga ana tjetër, edhe Dua ka publikuar fotografi të tyre të përbashkëta me përshkrimin “bromance” (që i referohet raporteve të afërta me dikë).

View this post on Instagram

bromance

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...