Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa duket e mrekullueshme në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta dhe atë jo vetëm në muzikë.

Ajo është bërë imazhi i preferuar i shumë brendeve me renome botërore, teksa së fundmi ka realizuar një fushatë të re reklamuese për markën “Puma”.

Dua ka pozuar me disa nga atletet e koleksionit të ri në shitje nga kjo markë, ndërsa ka promovuar produktet që kishte të veshur në këmbët e saj.

Dua ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi të reja, ku është shfaqur mjaft atraktive në setin e ri të fushatës reklamuese.

Në njërën nga fotografitë, 25-vjeçarja ka pozuar me bikini, e veshur me një palë geta në formë rrjetet, të cilat vunë në pah linjat e saj atraktive trupore.

Dua nuk është shqiptarja e vetme që është bërë e preferuara e gjigantit “Puma”, për të reklamuar produktet e tyre.

Kujtojmë që këto ditë, edhe këngëtarja tjetër shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka realizuar një kampanjë të re reklamimi për një koleksion me “Puma”, që përfshin atlete, çanta dhe kapele.

Në të kaluarën, edhe Rita Ora ka qenë fytyra e përzgjedhur e po të njëjtit brend, për të promovuar produktet e tyre.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...