Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Ajo festoi arritjen në krye të top listave të SHBA në fillim të kësaj jave.

Dhe Dua Lipa ishte ende duke hipur lart të Premten në mbrëmje, ndërsa shkëlqeu një buzëqeshje dhe u bashkua me miqtë e saj për një natë në klubin e natës Delilah në West Hollywood, shkruan Daily Mail.

Këngëtarja, 25 vjeçe, dukej elegante me një veshje portokalli me doreza dantelle, të bashkuara me një xhaketë sportive të madhe në ngjarjen Pride.

Këngëtarja Levitating paraqet figurën e saj të bujshme në veshjen ngjyrë portokalli, e cili mbulohej me dantella në anën pjesëve intime.

Dua bashkoi pamjen me një palë taka shkëlqyese, të cilat e rritën kornizën e saj ndërsa hyri në klub me miq, përfshirë DJ Diplo.

Ajo gjithashtu paraqiti një fytyrë të plotë të grim me një pamje dramatike të syve. Dua vendosi sendet e saj në një çantë blu dhe të kombinuara me një gjerdan zinxhir.

Në fillim të kësaj jave, Dua shkoi në Instagram për të ndarë një seri fotosh të reja, duke filluar me një copë torte të bërë në shtëpi.

Postime të ngjashme

Dikur ishin kunata, si është sot marrëdhënia e Borës dhe Jonidës pas ndarjes nga vëllezërit binjakë?

D V

Ky është parashikimi i Paolo Fox për gjatë gjithë gushtit

D V

Ana Kauri festoi ditëlindjen, urimi i Fationit mori vëmendjen e të gjithëve

D V

Britney Spears pozon me fustanin e ngushtë ngjyrë portokalli

D V

Nicole Scherzinger veshur me ngjyrë rozë merr vëmendje rrugëve në Los Angeles

D V

Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...