Agjencia Zhurnal.mk

Dua Lipa eksperimenton me flokët

Dua Lipa është duke eksperimentuar me pamjen e saj gjatë qëndrimit në karantinë, këngëtarja ka ndryshuar stilin e flokëve përsëri.

Ajo para disa minutave publikoi një video në Instagram ku shfaqet e afërt me të dashurin e saj Anwar Hadid, dhe mund të vërejmë se tani ka lyer flokët  me ngjyrë portokalli.

Ndryshe, gjatë ditës së sotme Dua lëshoi edhe versionin e ri të klipit ‘BMH’.

View this post on Instagram

orangina quarantina🍊

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...