Agjencia Zhurnal.mk

Dua Lipa elektrizon publikun me performancën në “The Ellen Show”

Dua Lipa e ka nisur mbarë vitin me performancën në shoun e njohur amerikan “The Ellen Show”.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka dhuruar performancë fantastike, duke elektrizuar dhe ngritur në këmbë publikun e pranishëm.

Dua këndoj hitin e saj të fundit “Don’t Start Now” i cili është pjesë e albumit të saj më të ri “Future Nostalgia”.

E shoqëruar nga trupa e balerinëve, e veshur në një fustan të shkurtër me ngjyrë të bardhë, 23 vjeçarja shkëlqeu në skenën e emisionit.

Më poshtë video e performancës e yllit kosovar./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...