Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa feston dy vjetorin e lidhjes me partnerin e saj, Anwar Hadid

Dyshja kanë njoftuar se festojnë dy vjetorin e njohjes.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid, kanë ndarë disa momente romantike me njëri-tjetrin derisa kanë zbuluar se festojnë dy vjetorin e lidhjes.

Modeli dhe këngëtari, Anwar ka postuar një fotografi në storien e tij në Instagram teksa ka shkruar fjalë dashurie në dedikim për Duan.

“Dy vite me këtë zonjën e dashur m’i ke ndriquar ditët. Të dua”, ka shkruar Anwar në fotografi.

Ndërsa, Dua Lipa nuk ka hezituar të postojë imazhe në krahë të partnerit duke i shprehur dashurinë dhe se është tejet e lumtur për dy vjetorin e lidhjes.

“Urime, urime dy vjetorin, të dua”, kanë qenë fjalët e Duas drejt të dashurit të saj.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...