Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa josh me dukjen, thekson linjat e formësuara trupore

Këngëtarja me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, së fundmi është duke e shijuar suksesin e këngën “Prisoner” me Miley Cyrus.

Ani pse pandemia coronavirus ka kufizuar mundësitë për koncerte, Dua duket se nuk e ka ndërmend të ndalet, shkruan Daily Mail.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka zgjedhur që të vë në pah linjat e formësuara trupore.

Bukuroshja brune është parë në dhomën e veshjes, teksa shihej me pantallona dhe një bluzë të thjeshtë.

Pozat provokuese artistja i ka marrë para pasqyrës, ndërsa flokët kishte zgjedhur t’i bëjë gërsheta.

Përndryshe, Lipa gjatë këtij viti ka qenë mjaft aktive në prurjet muzikore, që u pëlqyen në masë të madhe nga adhuruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...