Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa josh me paraqitjen e fundit, në fokus tiparet e mrekullueshme trupore

Zhurnal Ads

Ditëve të fundit ajo është nominuar në çmimet për “American Music Awards’.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Dua Lipa, e cila tashmë po shijon kohën duke realizuar fotosesione të ndryshme, shkruan Daily Mail.

Në disa postime në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka mahnitur miliona ndjekës, me pozat që mori para kamerës.

Krijuesja e hitit “Don’t Star Now” është shfaqur e veshur me një fustan unik me ngjyrë portokalli, që i theksonte linjat e formësuara trupore.

Një veshje të tillë e ka kombinuar me një palë çizme të zeza, teksa edhe aksesorët kësaj radhe nuk kanë munguar.

Flokët kishte zgjedhur t’i bëjë të lepitura dhe i grumbulloi prapa kokës. Për makijazh artistja ka shkuar me nuanca më të errëta që e bënin edhe më të perfeksionuar.

Sidoqoftë kësaj, ylli ka qenë duke shijuar kohën në New York së bashku me të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Nuk duron më, pas lajmeve për lidhjen me Miss-in, Majk e bën këtë veprim të papritur

Z H

Blero flet për problemin me Noizyn dhe Mc Kreshën, thotë se kurrë nuk do të bëjë bashkëpunim

admin

Pranë veturës super-luksoze, Oriola bën thirrje që të mbani maska

admin

Genc Prelvukaj ka një datë të re për këngën “Mungon”

S.B.

Aktori me origjinë shqiptare do të luajë rolin e Sandokan

S.B.

Miliarda dëgjime në platforma muzikore, çmime të shumta e krenari – Sukseset e divave Dua Lipa, Rita Ora, Bebe Rexha dhe Ava Max gjatë 2020

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...