Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa kujton paraqitjen glamuroze të saj në “Met Gala”

Artistja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, është ndër më të pëlqyerat kohëve të fundit.

Bukuroshja në rrjete sociale është aktive, ndërsa herë pas here ndan postim nga përditshmëria.

Kësaj radhe Dua si duket është ndier nostalgjike, pasi ka ndarë një sërë fotografi të realizuara më parë.

Njëra prej tyre ishte nga paraqitja e saj në “Met Gala”, ku ka qenë e ftuar në vitin 2019.

Pamje glamuroze e saj ishte komentuar tej mase, ndërsa kishte marrë atëkohë vëmendjen e gjithë audiencës.

Sidoqoftë kësaj, Dua është duke korrë sukses të madh me projektet unike të saj.

Postime të ngjashme

Tom Cruise rikthen çmimet “Golden Globe” për këtë arsye

S.B.

Gigi Hadid shfaqet pa grim, teksa pozon me vajzën Khai

S.B.

Afrona Dika pozon atraktive me veshje tradicionale shqiptare

S.B.

“Margjelo”, kënga më e re nga Besa dhe Garrido

S.B.

Alex Rodriguez është i shokuar nga mundësia e ribashkimit të ish-të fejuarës së tij J.Lo me aktorin Ben Affleck

S.B.

Albumi i ri i Bebe Rexhës ngjitet i pari në top listën e albumeve më të mira debutuese në Spotify

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...