Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa lanson koleksionin e tretë me “Pepe Jeans”, merr vëmendje me pozat atraktive

Ajo ka filluar bashkëpunimin me brendin e famshëm botëror, “Pepe Jeans” në shtator të vitit të kaluar.

Dhe Dua Lipa së fundmi njoftoi fansat se ka lansuar koleksionin e saj të tretë të veshjeve e njëherësh të fundit me këtë brend.

25 vjeçarja ka ndarë koleksionin e ri me 53.5 milionë ndjekësit që numëron në Instagram, ku vjen e mahnitshme në secilën pozë.

Ndërkohë që në imazhin e parë, artistja me origjinë shqiptare pozon tërësisht e zhveshur duke mbajtur gjoksin me duar.

“Shumë krenare që lansova gamën time të tretë dhe të fundit për Pepe Jeans. Ishte shumë interesante dhe argëtuese të mësosh më shumë rreth dizajnimit me nje markë kaq ikonike të Londrës, e cila fillimisht nisi në një tezgë në tregun e Portobello në vitet 1970”.

“Vendosa të nënshkruaj një bashkëpunim me një koleksion të quajtur ‘Denim Decades’ me stile të frymëzuara nga çdo dekadë që kur Pepe filloi shitjen e xhinseve. Mezi po pres të ju shoh se si ju dizajnoni të juajat”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/CGXWz62sIFE/?utm_source=ig_web_copy_link

Dua po vazhdon të korrë suksese të mëdha edhe në muzikë, ndërsa është nominuar në mbrëmjen e madhe të ndarjes së çmimeve në Australi, “ARIA Awards 2020”.

Ajo konkurron në kategorinë “Artisti më i mirë internacional” në evenimentin që do mbahet më 25 nëntor.

https://www.instagram.com/p/CGXWrnBM5cB/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...