Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa lë pak vend për imagjinatë me pozat për “Rolling Stone”

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, ka filluar të pushtojë kopertinat e revistave prestigjioze.

Derisa pozoi për revistën britanike “Vogue”, ajo tashmë ka realizuar edhe një fotosesion të ri, ku shfaqet mahnitëse.

Bëhet fjalë për magazinën Rolling Stone, derisa bukuroshja me pozat e marra nuk ka lënë vend për imagjinatë.

Në fotografinë për kopertinë, Dua shihet e veshur me një fustan me rrjetë, çka i zbulonte më shumë nga trupi saj i formësuar.

Të njëjtat ajo i ka ndarë në rrjetin social Instagram, teksa bënte të ditur se ndihet mjaft e lumtur për punën e bërë.

“Faleminderit Rollingstone, xhiruar nga David Lachapelle. Një ditë që nuk do ta harroj kurrë, akoma duke e fiksuar veten”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Theksojmë se artistja e njohur tashmë është duke shijuar pushimet në Meksikë, së bashku me familjarët e saj.

Postime të ngjashme

Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...