Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa magjeps me imazhet nga prapaskenat e “AMA 2020”

Ajo duket se është në disponim të mirë pasi mori çmimin e ‘këngës së preferuar Pop/Rock’ në “AMA 2020”.

Dua Lipa tashmë ka ngjallur edhe reagime të tjera, duke ndarë disa imazhe nga prapaskenat e evenimentit, shkruan Daily Mail.

Këto i ka bërë përmes rrjetit social Instagram, ndërsa merrte poza tërheqëse para kamerës.

25-vjeçarja është parë me një mini-fund që vëreheshin gurët shkëlqyes, me ç’rast i theksoheshin edhe tiparet e formësuara trupore.

Krijuesja e hitit “Break My Heart” arriti të magjeps edhe më shumë me bukurinë natyrale dhe grimin e rëndë.

Përndryshe, pjesëmarrja e saj në “America Music Awards” ka mahnitur mijëra fansa, pasi interpretoi mrekullueshëm hitin “Levitating”.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...