Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa me dy këngë në top listën zyrtare të 10 këngëve më të mira të momentit në Britani

Zhurnal Ads

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun internacional të muzikës.

Aktualisht, ajo ka dy këngë në top listën e 10 këngëve më të mira të momentit në Mbretërinë e Bashkuar.

Bëhet fjalë për këngën e saj solo “Levitating” dhe duetin me Miley Cyrus, “Prisoner”.

Për suksesin me këto dy këngë, ajo i falënderoi fansat përmes një postimi në Instagram, duke e quajtur “forca e femrës”, fakti që ajo dhe Miley po shënojnë suksese të tilla në top listat muzikore.

“Dy këngë në Top 10 në Mbretërinë e Bashkuar! ‘Levitating’ dhe ‘Prisoner’. Faleminderit për gjithë dashurinë, fuqia e vajzave, le të shkojmë”, ka shkruar LIpa në Instagram, teksa ka publikuar një fotografi me Mileyn.

Suksesi i Duas po dëshmohet edhe në vlerësimet e mbrëmjeve të mëdha muzikore, pasi ajo ka marrë plot gjashtë nominime për “Grammy Awards 2021”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Lenny Kravitz duket për mrekulli në moshën 56 vjeçare, tregon sekretin e dukjes rinore

admin

S’ka më dyshime, Loredana me këtë veprim konfirmon ribashkimin me Mozzik

admin

Cozman njofton fansat se po i nënshtrohet një operimi

S.B.

Elita Rudi shkëlqen me fustanin e bardhë në muajt e fundit të shtatzënisë

S.B.

Pala greke në grevë! Nesër pika Kufitare e Kakavijës pjesërisht e mbyllur

S.B.

Oriola shfaqet seksi me fustanin vezullues, thekson linjat trupore

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...