Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa me lot gëzimi pasi kuptoi se kryeson në nominimet e “Grammy Awards 2021”

Këngëtarja me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, sapo ka shënuar rekordin e ri.

Ajo është nominuar në gjashtë kategori të “Grammy Awards 2021, ku tre prej tyre janë më kryesoret.

“Regjistrimi i muzikës më të mirë”, “Albumi i vitit” dhe “Kënga më e mirë e viti” do të mund të jenë çmimet që Dua mund t’i fitojë.

Në një postim në rrjetin social Instagram, 25-vjeçarja ka ndarë një video ku shihet duke shpërthyer në të qara.

Kjo vjen pasi dikush ia kumtoi lajmin në telefon, ndërsa Dua nuk mund të fliste nga të qarat e gëzimit.

Theksojmë se Dua është nominuar aq sa dy artistet, Beyonce dhe Taylor Swift.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...