Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa me urim special për ditëlindjen e Bella Hadid

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, ka zgjedhur fjalët më të mira për një person.

Bëhet fjalë për modelen e njohur, Bella Hadid, e cila feston ditëlindjen e saj të 24-të.

Bella përndryshe është edhe motra e Anwar, të dashurit të artistes shqiptare, me të cilin tashmë ka një lidhje publike.

Sidoqoftë, në një postim në rrjetin social Instagram, Dua ka ndarë disa imazhe në të cilat ka uruar më të mirën për modelen.

“Urime ditëlindjen Baby Bells. Ti je e fortë, e bukur, e sjellshme dhe e kujdesshme. Nëse do mundeshe, do e përqafoje çdo person që të kalon afër. Shumë dashuri për ty”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Në po të njëjtin postim, dyshja shihen duke shijuar gota vere, kalonin kohë produktive së bashku.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...