Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa merr vëmendjen me fotografitë e fundit, teksa pozon me veshjen shumëngjyrëshe

Dua Lipa bëri disa ‘selfie’ të mërkurën, duke zgjedhur një ansambël shumëngjyrësh në veshjen e saj.

Ylli i popit publikoi fotografi të shumta në Instagram me një bluzë jeshile ku shkruhej “Be Happy Be Lucky”.

Ajo gjithashtu kishte një pallto ngjyrë rozë dhe një fund me dantella blu dhe të kuqe, shkruan DailyMail.

Ditë më parë ajo publikoi edhe një fotografi mjaft atraktive para pasqyrës, ku ishte vetëm me të brendshme.

“Liquorice Allsorts”, shkroi Dua si mbishkrim për 59.8 milionë ndjekës në Instagram dhe 7.1 milionë në Twitter.

Këngëtarja fituese e Çmimeve ‘Grammy’ publikoi gjithashtu disa fotografi të qenit të saj.

Dua publikoi albumin e saj të dytë “Future Nostalgia” në mars të vitit të kaluar, në mes të fillimit të pandemisë së coronavirusit.

Suksesi i këtij albumi është pasqyruar me gjashtë nominime në “Grammy Awards”, përfshirë edhe ççmimin për Albumin më të mirë të vitit”.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...