Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa ndan momente të lumtura krah të dashurit Anwar Hadid

Ajo është duke shijuar lidhjen mjaft shumë me Anwar Hadid për më shumë se një vit.

Dhe Dua Lipa po vazhdon të jetë mjaft e përfolur për jetën private dhe njëherësh vazhdimisht merr vëmendje me postimet që publikon.

Marrë parasysh që është mjaft aktive në rrjetet sociale, 25 vjeçarja së fundmi ka ndarë disa momente intime pranë partnerit të saj.

Imazhet që Dua ka ndarë me 53.2 milionë ndjekësit, e shfaqin çiftin në një moment intim me njëri-tjetrin.

Dyshja duken mjaft të lumtur bashkë, ndërsa që një kohë artistja shqiptare është zhvendosur në një apartament në Beverly Hills, për të qenë më afër të dashurit të saj.

Në anën tjetër, e gjithë familja e Lipës jetojnë dhe veprojnë në Mbretërinë e Bashkuar.

Ndërkohë, ditë më parë u shpallën nominimet për eventin e ndarjes së çmimeve, MTV Europe Music Awards.

E nominuar sivjet është e vetmja shqiptare – Dua Lipa me gjithsej katër nominime: “Artistja më i mirë i vitit”, “Kënga më e mirë e vitit”, “Artistja më e mirë e zhanrit Pop” dhe “Artistja më e mirë regjionale”.

Postime të ngjashme

Botoksi i tepërt i ka lënë Simon Cowell dhe Madonnën me fytyrë të trishtuar dhe pamundësinë për të bërë mimika

S.B.

Jennifer Aniston është duke e adoptuar një vajzë

S.B.

Olivia Rodrigo ndanë detaje nga albumi i debutues “Sour”

S.B.

Dua Lipa uron Ramazanin: Shpresoj që muaji i shenjtë t’ju sjellë lumturi dhe paqe me bollëk

S.B.

Princat Harry dhe William kanë folur në telefon, Kate Middleton do të shërbejë si ndërmjetëse që vëllezërit të pajtohen gjatë varrimit të Princit Philip

S.B.

Enca Haxhia e ulur pranë Conor McGregorit në Dubai

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...