Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa paralajmëron projektin e ri muzikor

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, tashmë po pushton tregun ndërkombëtarë përmes muzikës së saj.

Ajo që kohë më parë ka dëshmuar se di të marrë vëmendje, përfshirë këtu edhe me postimet e ndryshme në rrjete sociale.

Por, në një imazh të fundit në Instagram, Dua është shfaqur nga një skenë e këngën “Levitating”, derisa feston suksesin e saj.

Ndërkaq, zeshkania pas kësaj ka bërë të ditur për fansat se së shpejti do të lansojë edhe projektin e ri muzikor.“Levitating është në top pesëshe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kënga e re së shpejti ka shkruar ajo në përshkrim.

Vlen të përmendet se para disa ditësh, edhe kënga “One Kiss” me Calvin Harris arriti 700 milionë shikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Britney Spears shpalos ëndrrat për të ardhmen pasi të lirohet nga babai saj konservator

D V

“Nëse don” tani në yotube nga Loredana dhe Mozzik

D V

Kim Kardashian merr pjesë në ngjarjen e albumit të Kanye West ndërsa familja tregon mbështetjen e këngëtarit

D V

Rudina Dembacaj publikon video duke u puthur me Mark Frrokun

D V

Dhurata Dora poston imazhe nga prapaskenat e klipit të ri

D V

‘Më vjen për të qarë’, Orinda Huta flet një javë pas lindjes së Atarës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...