Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa përgatitet për figurën e tretë prej dylli në “Madame Tussauds”

Suksesi i këngëtares me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, tashmë vërehet dukshëm.

Artistja e njohur jo vetëm që po korrë sukses me dëgjueshmëri në platforma digjitale, por edhe me fitimin e çmimeve të shumta.

Ndërkohë, bukuroshja tashmë është duke u përgatitur për figurën e tretë në “Madame Tussauds”.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, teksa shihej e rrethuar me aparate.

Figura ime e tretë e dyllit në Madame Tussauds. Ja një ilustrim nga prapaskena, ku artistët e studios morën më shumë se 200 matje për figurën time të qytetin e Nju Jorkut që do të arrijë më vonë këtë vit”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Theksojmë se Dua tashmë është në top-lista të artisteve më të suksesshme, e cila mori çmim edhe në “Grammy Awards 2021”.

Postime të ngjashme

“Love Again” nga Dua Lipa arrin 20 milionë shikime

Dafina Vidishiqi

Urimi i Kidës për Getinjon me rastin e ditëlindjes

Dafina Vidishiqi

Kendall Jenner ndan momente romantike me basketbollistin Devin Booker

Dafina Vidishiqi

E diela familjare e e Gold AG dhe bashkëshortes pranë djalit, Guerilit

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie viziton ish-bashkëshortin në apartamentin e tij

Dafina Vidishiqi

I paragjykojnë vajzën, Arbenita Ismajli iu reagon ashpër ndjekësve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...