Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa pozon për numrin e ri të magazinës së njohur

Këngëtarja krahas punës në projekte muzikore arrin të jetë e suksesshme edhe në mënyra tjera.

Dhe, Dua Lipa së fundmi njoftoi se ka pozuar për revistën e njohur.

Përmes një postimi në Instagram, Dua ndau fotografi e cila u shfaq e veshur me një stil jo edhe të zakonshëm.

Po ashtu, edhe veshja e saj ishte për tu komentuar e cila e kishte prezantuar këngëtaren në një stil krejtësisht të ri.

” @032c cover story by @jordan_hemingway 🥀 styling @marcgoehring”, shkroi Dua në përshkrimin e postimit.

Ndryshe, këngëtarja ditën e djeshme ka festuar dy vjetorin e lidhjes së saj me Anwar Hadid.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...