Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa publikon dy imazhe nga prapaskenat e klipit “Love Again”

Katër ditë më parë ka lansuar këtë projekt muzikor.

Dhe, Dua Lipa sapo ka publikuar dy fotografi në rrjete sociale nga kënga e re.

Në profilin e saj në Instagram ka postuar imazhet derisa shihet e veshur me një stil tejet të veçantë.

Këngëtarja në njërin nga fotografitë shihet se ka pozuar e ulur në një ambient të mbyllur ndërsa në pozën tjetër ajo ka shkrepur imazhin në këmbë teksa pranë saj shihen ekipa e makijazhit.

Ndërkohë, postimit të saj i ka shkruar disa emotikona zemra bardh dhe zi.

Ndryshe, “Love Again” që nga momenti i publikimit deri më tani ka arritur 14 milionë shikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

Një Hirushe që ëndërron të bëhet biznesmene dhe jo princeshë! Filmi i ri i përrallës së famshme do t’ju surprizojë

D V

E ëma donte Bora Zemanin për nuse, Atdheu habit me deklaratën

D V

Beatrix Ramosaj me poza atraktive në bikini

D V

Teuta Krasniqi vaksinohet kundër COVID-19: Shpëtoje veten, mbroje familjen dhe gjithë rrethin tënd

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...