Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa publikon fotosesionin artistik, tërheq vëmendje me pozat tërheqëse

Ajo është ndër artistet shqiptare që pëlqehet tej mase në industrinë muzikore ndërkombëtare.

Fjala është për Dua Lipën, e cila përherë mban të azhurnuar fansat në rrjete sociale.

Së fundmi në Instagram ajo ka publikuar fotosesionin e ri artistik, që u prit mirë nga 64 milionë ndjekësit.

Në tre imazhet e para artistja shihej vetëm me një këmishë të bardhë, duke vënë në dukje këmbët e tonifikuara.

Fotografia e fundit, por jo më pak e rëndësishme, e shfaqte bukuroshen tërheqëse si kurrë më parë.

Theksojmë se ajo do të performojë së shpejti në “Brit Awards”, ku edhe është nominuar në disa kategori.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...