Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa publikon këngën e re “We’re good”, sjell atmosferën e Titanikut në klip

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, ka publikuar këngën e saj më të re “We’re good”.

Kënga është bashkë-kompozuar nga Emily Warren, Scott Harris, dhe Sylvester Willy Sivertsen dhe vet Dua.

“We’re good” është vizualizuar edhe me një klip të veçantë, që i kthen shikuesit prapa në kohën e Titanikut.

I gjithë klipi është konceptuar si një ndodhi në një anije e cila më pas përmbyset dhe ka të njëjtin fund si anija e famshme.

“Videoja muzikore është e disponueshme tani! Faleminderit të gjithëve që kanë punuar kaq shumë për ta sjellë në jetë këtë video”, shkroi Dua në Instagram pas publikimit të këngës.

Artistja shqiptare gjithashtu ka njoftuar se ka dalë në shitje versioni i ri i albumit të saj “Future Nostalgia”, i titulluar “The Moonlight edition”.

Postime të ngjashme

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

DailyMail shkruan për pushimet e Dua Lipas në Shqipëri

D V

Xhensila poston imazhe me veshjen elegante ngjyrë blu dhe jeshil

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...