Agjencia Zhurnal.mk

Dua Lipa sërish me poza tërheqëse nga pushimet, shfaqet në krahët e Anwar Hadid

Përderisa pandemia coronavirus është ende aktive në shtete të ndryshme të botës, figura të njohura nuk i kanë kufizuar mundësitë për të filluar pushimet.

Njëra prej tyre është edhe këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, e cila ka zgjedhur ishujt Karaibe, për të shijuar kohën e lirë.

Pa dyshim që ajo është nën shoqërinë e të dashurit të saj, Anwar Hadid, me të cilin edhe po sjell imazhe nga më të ndryshmet.

View this post on Instagram

St. Lucia miscellaneous

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Në një postim të fundit ajo sërish ka marrë vëmendje të fansave, pasi ka publikuar disa fotografi të ndryshme.

E para e shfaq atë dhe Anëat të përqafuar, ndërsa të tjerat kanë përmbajtje të natyrës, e disa edhe pozat e Duas me bikini.

View this post on Instagram

(✿◠‿◠) I’m shy (✿◠‿◠)

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Përkundër kësaj, deri në këtë kohë dyshja kanë qenë të izoluar së bashku, ku shpeshherë kanë sjell momente të lumtura nga përditshmëria e tyre.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!