Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa shfaq format e përsosura trupore në pantallona të shkurtër e reçipeta

Dua u shfaq atraktive në fotografitë e fundit në rrjete sociale.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka publikuar disa imazhe të reja në rrjete sociale.

Artistja, këtë herë erdhi si ‘cowgirl’ e veshur me një palë pantallona të shkurtë, reçipeta të kuqe e xhaketë të shkurtër.

Këtë kostum, ajo e kombinoi me një palë çizme të gjata, teksa dukej në formë shumë të mirë si çdo herë.

Për këtë paraqitje, Dua përdori një palë syze të mëdha e shumë aksesorë në duar e fyt, teksa flokët i kishte lidhur lartë.

Në njërën prej fotove, Dua Lipa u shfaq në këndin e studios muzikore, ku punon me përkushtim për këngët e reja.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...