Dua Lipa shijon kohë relaksuese me veshjen e cila merr vëmendje në Londër

Ajo është një nga yjet më të mëdhenj të estradës të momentit.

 

Por Dua Lipa, 26 vjeç, shijoi një kohë joproduktive shumë të nevojshme pasi u dha ndjekësve të saj në Instagram një pamje të së dielës së saj dembele në Londër këtë fundjavë, shkruan Daily Mail.

Këngëtarja kishte veshur një bluzë të thurur me ngjyrë rozë, e cila ofronte një paraqitje të shkurtër të barkut të saj të tendosur dhe tregonte figurën e saj të hollë në një mori fotografish.

Playtime: Dua Lipa, 26, enjoyed some much-needed downtime as she gave her Instagram followers a glimpse at her lazy Sunday this weekend

Veshja u bashkua së bashku në pjesën e përparme, duke e lënë dekoltenë e saj në shfaqje dhe e mbështolli rreth mesit të saj për të kapur belin e saj dhe për të theksuar kthesat e saj.

Ajo mbante një shall të hollë të përshtatshëm rreth qafës së saj ndërsa dilte për një shëtitje në pyll, duke u mbështjellë me një pallto të madhe blu të errët për të mbrojtur veten nga ajri i ftohtë ndërsa vera po përfundonte.

Hanging out: The singer wore a knitted pink cropped jumper which offered a glimpse of her taut abs as she swung from a tree in a video from her countryside outing

Ylli e përfundoi pamjen e saj duke veshur një palë xhinse xhins të gjera blu dhe të veshura me disa vathë të artë. Ajo mbante flokët e saj të errët në gërsheta të gjata të cilat vareshin mbi supet e saj.

Dua u dha fansave të saj një pasqyrë të aktiviteteve të saj në fundjavë, duke ndarë një fotografi të një numri librash që kishte lexuar, duke e mbishkruar postimin e saj, “Ritualet e së Dielës + bartja e librit tim të ri”.

Hot pink: The revealing pink garment clasped together at the front, leaving her cleavage on show, and wrapped around her midriff to cinch in her waist

Ajo gjithashtu ndau një fotografi të një darke me pjatën e grumbulluar lart me ushqim të shijshëm.

Related posts

Emina Çunmulaj tregon barkun e rrumbullakosur

D V

Arbër Çepani zbulon historinë e dashurisë me ish-missin

D V

Me poza me bikini, Afrona Dika tregon dallimin mes fotografive nga jeta reale dhe atyre në rrjetet sociale

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More