Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa shkëlqen me dukjen gjatë shëtitjes me qenin e saj në New York

Ajo ka pasur një muaj të ngarkuar, duke performuar në disa shfaqje dhe ngjarje virtuale të çmimeve.

Dhe Dua Lipa dukej e relaksuar ndërsa gëzonte pak kohë dhe doli jashtë me qenin e saj Dexter në New York të martën, shkruan DailyMail.

Këngëtarja, 25 vjeçare, ishte veshur në mënyrë rastësore me një bluzë të bardhë të çuditshme dhe xhaketë jeshile të përmasave të mëdha.

Dua e shoqëroi pjesën e sipërme me një palë xhinse të gjera, të cilat kishin shenjën e një gjurme të këmbës në fund të tyre.

Ajo gjithashtu kishte vënë një gjerdan me ngjyra dhe mbante një çantë jeshile.

Dua i kishte lidhur me flokët e saj dhe lëshuar ato prapa, ndërsa kishte vënë pak makijazh.

Në një moment gjatë shëtitjes, interpretuesja e hitit “Levitating” u pa duke mbajtur qenushin e saj të ëmbël, të cilin ajo e birësoi me të dashurin e saj, Anwar Hadid në verë.

Dhjetori ka qenë një muaj i ngarkuar për yllin, me performancën e saj në një depo në Mbretërinë e Bashkuar për koncertin e saj virtual 2054.

Ajo u bashkua me një numër interpretuesish të ftuar gjatë koncertit duke përfshirë: Kylie Minogue, Elton John, Bad Bunny dhe Miley Cyrus.

Shfaqja theu rekorde në internet, me pesë milionë shikime.

Dua gjithashtu dha një shfaqje spektakolare duke interpretuar këngën “Boys Will Be Boys” në ngjarjen virtuale Billboard Women in Music javën e kaluar.

Ndërsa hapi shfaqjen e vitit 2020 të enjten e kaluar, këngëtarja bëri përshtypje shikuesit me vokalin e saj ndërsa shoqërohej nga një kuartet me tela.

Ylli britanik, albumi i të cilit “Future Nostalgia” është nominuar për çmimin e lakmuar ‘Albumi më i mirë i vitit’ në Grammy Awards 2021, më vonë mori në shtëpi Çmimin Powerhouse.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...