Dua Lipa si “Pipi Çorapëgjata”, argëtohet në pyll ndërsa duket e lezetshme në ngjyrën rozë

Ajo është një nga yjet më të mëdhenj industrisë së muzikës për momentin.

 

Por Dua Lipa, 26 vjeçe, shijoi një kohë joproduktive shumë të nevojshme pasi u dha ndjekësve të saj në Instagram një pamje të së dielës së saj dembele në Londër këtë fundjavë, shkruan DailyMail.

Këngëtarja kishte veshur një bluzë të thurur me grep ngjyrë rozë, e cila ofronte një paraqitje të shkurtër të barkut të saj të tonifikuar dhe tregonte figurën e saj të hollë në një mori fotografish.

Veshja u kombinua së bashku në pjesën e përparme, duke e lënë dekoltenë e saj të hapur, ndërsa ishte e mbështjellë te pjesa e belit.

Ajo mbante një shall të hollë të përshtatshëm rreth qafës së saj ndërsa dilte për një shëtitje në pyll, duke u mbështjellë me një pallto të madhe blu të errët për të mbrojtur veten nga ajri i ftohtë ndërsa vera është në prag të përfundimit.

Ylli shqiptar e përfundoi pamjen e saj duke veshur një palë xhinse të gjera blu dhe për aksesorë kishte zgjedhur disa vathë të artë.

Ajo mbante flokët e saj të errët në stilin gërsheta të gjata të cilat vareshin mbi supet e saj.

Dua u dha fansave të saj një pasqyrë të aktiviteteve të saj në fundjavë, duke ndarë një fotografi të një numri librash që kishte lexuar, duke shkruar në postimin e saj: “Ritualet e së dielës + bartja e librit tim të ri”.

Ajo gjithashtu ndau një fotografi të një darke që shijoi me miqtë e saj.

Ylli më vonë mund të shihej e ulur në një banjë me flluska, ndërsa asaj iu desh pak kohë për t’u çlodhur.

Dua kohët e fundit u pa duke shkuar në një studio regjistrimi në Londër, duke sugjeruar se ajo po realizon disa këngë të reja.

26-vjeçarja hodhi në treg albumin e saj “Future Nostalgia” vitin e kaluar gjatë kohës sa ishim në izolim.

Ky album përfshin hite të mëdha të artistes si: “Break my heart”, “Don’t start now”, “Physical” e të tjera.

Ajo ka publikuar gjashtë klipe në total nga albumi i saj i dytë, ndërsa “Love Again” është aktualisht klipi i fundit që publikoi.

Përveçse duke u futur në punë, Dua ka shijuar shumë kohë joproduktive gjithashtu me miqtë dhe familjen e saj, dhe ka kaluar pjesën më të madhe të verës me udhëtime të ndryshme në Evropë, përfshirë edhe Shqipërinë. /Telegrafi/

Related posts

Pozat atraktive të Melindës me bikini

D V

Dua Lipa duket atraktive me ngjyrat e vjeshtës, ndërsa fotografohet me vjehrrën dhe të dashurin rrugëve të New Yorkut

D V

Edhe pas ndarjes, Kanye West vazhdon ta ndihmojë Kim Kardashian në bizneset e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com