Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa thekson linjat e formësuara trupore përmes veshjes së ngushtë

Zhurnal Ads

Këngëtarja me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, deri tani ka arritur të pushtoj tregun muzikor.

Kjo, jo vetëm për shkak të veçantisë në projektet muzikore, por edhe në paraqitjet e saj skenike.

Bukuroshja brune është mjaft aktive në rrjete sociale, ndërsa mban të azhurnuar 53.7 milionë ndjekësit e saj.

https://www.instagram.com/p/CGhk6nZs32n/?utm_source=ig_web_copy_link

Së fundmi, ajo ka mahnitur fansat përmes disa pozave që ka marrë para kamerë, ku në rend të parë ka vënë linjat trupore.

Kësaj radhe, ajo ka shkuar me ngjyrë të gjelbër sa i përket dukjes, ndërsa bluza me dekoltenë e hapur i theksonte gjoksin.

https://www.instagram.com/p/CGXWz62sIFE/?utm_source=ig_web_copy_link

“Londra po thërret”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve.

Në po të njëjtin postim ajo pati edhe disa fotografi të tjera, teksa shihej duke u argëtuar me shoqëri, pamje nga vendi ku qëndronte, përfshirë edhe pozat atraktive.

Zhurnal Ads
https://www.instagram.com/p/CGIIHaKMORy/?utm_source=ig_web_copy_link
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ava Max bëhet zeshkane, befason fansat me ndryshimin e ri

S.B.

Adriana dhe i dashuri i saj mirëpriten në Shqipëri nga kjo aktore e njohur

S.B.

Në urimin e të atit për ditëlindje, Adelina Berisha publikon fotografi të rrallë nga fëmijëria

admin

Vesa Smolica shfaqet tërheqëse me fustanin e bardhë

admin

‘Ish-miss Amerika’, Leanza Cornett ndërron jetë në moshën 49 vjeçare

S.B.

Tom Cruise acarohet me ekipin e filmit “Mission: Impossible” për shkelje të masave anti-COVID

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...