Agjencia Zhurnal.mk

Dua Lipa tregon figurën e mrekullueshme trupore, teksa sjell imazhe të reja përkrah të dashurit nga pushimet në Shën Luçia

Ajo shijoi një pushim të mirë në Shën Luçia me të dashurin Anwar Hadid në fillim të këtij muaji.

Dhe Dua Lipa u shfaq në humor të mirë të martën në mbrëmje, teksa ndau disa fotografi atraktive në llogarinë personale, Instagram.

Këngëtarja, 24-vjeçare, vuri në pah figurën e saj të jashtëzakonshme në bikini të ndryshme, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Dua tregoi fizikun në një palë bikini me ngjyrë të gjelbër duke theksuar të pasmet para fotografit Anwar, 21-vjeçar, në një pjesë të plazhit.

Në një fotografi tjetër, krijuesja e shumë hiteve i dha një përqafim të dashurit gjersa po realizonin një ‘selfie’ pranë pishinës së vilës që zgjodhën.

Këngëtarja, 24-vjeçare, vuri në pah figurën e saj të jashtëzakonshme në bikini të ndryshme, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Dua tregoi fizikun në një palë bikini me ngjyrë të gjelbër duke theksuar të pasmet para fotografit Anwar, 21-vjeçar, në një pjesë të plazhit.

Në një fotografi tjetër, krijuesja e shumë hiteve i dha një përqafim të dashurit gjersa po realizonin një ‘selfie’ pranë pishinës së vilës që zgjodhën.

Në imazhin tjetër në det, Dua gjithashtu shkëlqeu në bikinit e zeza.

Këtë muaj, ylli i “Don’t Start Now” është rikthyer në Amerikë me Hadid pas pushimeve që kaluan së bashku.

Çifti i ri u mirëpritën nga nëna e modelit, Yolanda Hadid, me një dedikim të përzemërt në Instagram.

Pavarësisht se ishin të lumtur për t’u rikthyer, çifti duhej të karantinoheshin në Karaibe meqë artistja shqiptare nuk është një shtetase e regjistruar në ShBA.

View this post on Instagram

St. Lucia disposables 🥽🐠🐬

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!