Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa tregon linjat e bujshme ndërsa feston me tortë arritjen e Nr.1 ​​në top listat e SHBA

Dua Lipa festoi me krenari duke arritur në krye të top listave të SH.B.A. të Enjten, duke filluar ‘deponinë e fotove’ të saj të fundit me një copë tortë të bërë në shtëpi.

Krijuesja e hiteve, 25 vjeç, hyri në Instagram për të ndarë një seri fotosh të reja me fansat, duke përfshirë edhe një prej tyre dukej e bujshme, shkruan Daily Mail.

Torta me pamje të shijshme e Dua-s ishte e mbuluar me krem ​​të bardhë dhe ishte shkruar një mesazh që lexonte: ‘Nëse ke një qiri, fryje atë’.

Dua etiketoi kantautorin Sarah Hudson në imazh, së bashku me producentin Clarence Coffee Jr, me të gjithë me të cilët ajo bashkëpunoi në rrugën e saj kryesuese të listave Levitating.

Në një foto tjetër, Dua dhe Sarah pozuan me shaka para kamerës, me Dua që rrëshqiste në një veshje me ngjyrë blu dhe të bardhë, ndërsa hidhte krahët në ajër.

Bukuroshja brune u aksesua me shtresa gjerdanësh dhe veshi flokët e saj me shkëlqim të përfshira në një bisht.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...