Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dua Lipa zbulon datën e publikimit të klipin muzikor për “Fever”

Dua Lipa ka zbuluar se kur do ta publikoj klipin muzikor për këngën “Fever”.

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, edhe pse nuk ka shumë vite që ka filluar karrierën në muzikë, ajo është ngritur në majat e suksesit për një kohë të shkurtë.

Dua me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë të ditur se klipi muzikor i bashkëpunimit  me këngëtaren belge Angele vjen 13 nëntor.

Ndërsa po të njëjtin lajm e ka bërë të ditur edhe këngëtarja belge Angele në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...