Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Dua Ustan”, Genta Ismajli kujdeset që t’i bëjë dedikime romantike të dashurit deri edhe në thonjtë e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, vazhdon të jetë shumë e lumtur në krahët e të dashurit të saj, biznesmenit turk Huseyin Usta.

Dyshja i kanë të shpeshta paraqitjet e përbashkëta në rrjetet sociale, ku shpesh i bëjnë dedikime romantike njëri-tjetrit.

Duket se dashuria për partnerin shkon aq larg sa Genta dëshiron ta ketë atë “të dëshmuar” edhe në manikyrin e thonjve të saj.

Ka qenë Huseyin ai i cili ka publikuar së fundmi në InstaStory një imazh të këngëtares nga Gjilani, e cila kishte në manikyrin e saj kishte nga një shkronjë në secilin thua të saj.

“Dua Usta-n”, shkruhej në bashkimin e shkronjave në manikyrin e realizuar të Gentës.

“Ti je fryma ime, të dua shumë dashuria ime”, kanë qenë fjalët e bizesmenit turk në përshkrimin e kësaj fotografie.

Genta dhe Usta në një intervistë për “WHO” vitin e kaluar, janë shprehur se planifikojnë të bëjnë dasmë sivjet.

Postime të ngjashme

“Kam nevojë të qetsoj mendjen e shpirtin…”, Kejvina Kthella paralajmëron largimin nga Instagrami

D V

Katër artistë bëhen bashkë për ti kënduar ‘Shkupit Dardan’

D V

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

D V

Lola Haradinaj tregon trupin peshk në fustanin e zi me shkëlqim

D V

Një tjetër lidhje jashtë “Për’puthen”! Ana Lleshi në një marrëdhënie me ish-konkurrentin

D V

Fotografitë me bikini që dëshmojnë se plakja ka ndaluar për J.Lo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...