Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Duas i kërkojnë të postojë një fotografi me të dashurin, ajo sjell një nga shtrati

Dua Lipa ka sjell imazh me Anwar nga shtrati.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Dua Lipa u ka dhënë fansave mundësinë për t`i kërkuar fotografi të cilat duan t`i shohin ata, shkruan lajmi.net.

Ajo këtë e bëri përmes Instastory ku tha se do të publikonte imazhet të cilat ndjekësit duan t`i shohin.

Njëra ndër kërkesat ishte një foto me Anwar teksa këngëtarja nuk ngurroi dhe publikoi një imazh mjaft të ëmbël ku shihej çifti në shtrat.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...