Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Duda Balje i replikon Bajram Gecajt: Kërkoj falje nëse emri im dikujt nuk i pëlqen

Deputetja nga pakicat Duda Balje, sërish ka replikuar në lidhje me sloganin e LDK’së, për të cilin fillimisht kishte bërë një status ironizues.

Ajo në statusin e parë kishte shkruar ‘’Duda.dudë’’, që asocionte me sloganin e LDK’së ‘’Shteti.shtet’’.

Për këtë reagoi zyrtari i LDK’së, Bajram Gecaj, duke shkruar: ‘’ Duda ka n’Dud … veç verës”.

Duda ka n’Dud … veç verës!

Posted by Bajram Gecaj on Sunday, January 24, 2021

E nuk vonoi shumë Duda Balje bëri sërish një postim.

‘’Duda. Dudë. Nuk ka lidhje e nuk asocion me asnjë sllogan! Për mua slloganët e të gjitha partive politike për fushatën zgjedhore janë interesante dhe i respektoj.Kërkoj falje nëse emri im dikujt nuk i pëlqen!’’

Postime të ngjashme

Haziri: LDK nuk ka nevojë sillet sikur VV në opozitë, roli ynë dallon si nata me ditën

D V

Hasani: Marrëveshja e propozuar nga Kurti për paqe me Serbinë është primitive

D V

Armend Agolli, kandidat i LDK-së për kryetar të Mitrovicës

D V

Varroset 18 vjeçarja Anjeza Bellanica që humbi jetën në aksidentin tragjik në Kroaci

D V

Abdixhiku takon kandidatët për kryetar komunash: Vullneti dhe vizioni për fitore dhe rikthimin e madh është pika që na bashkon

D V

Gërvalla takon përfaqësuesit e shoqatave të diasporës, flasin për institucionalizim të bashkëpunimit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...