Agjencia Zhurnal.mk

Duda Balje na prezanton me vajzën e saj, ajo është një bukuroshe e vërtetë

Duda Balje s’ia lëshon rrugën të bijës, duken si dy shoqe.

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje përveç se një femër e zonja është edhe mjaft e bukur dhe elegante.

Duda i kushton rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme, prandaj shpesh është e komentuar edhe në mediat rozë, shkruan Indeksonline.Deputetja 42 vjeçare është nënë e dy fëmijëve, një vajze dhe një djalë.

Në disa fotografi të publikuar përkrah të bijës, Duda lirisht mund të thuhet se i bën “konkurrencë” të bijës.

Ato të dyja duken si dy shoqe, simpatike dhe joshëse.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...