Dukagjin Lipa shfaqet i buzëqeshur pranë Vedat Bajramit

Babai i Dua Lipas dhe humoristi i njohur Vedat Bajrami.

 

Babai i Dua Lipa dhe humoristi i njohur shqiptarë janë takuar së bashku së fundi.

Dukagjin Lipa është mjaft aktiv në rrjete sociale prej ku edhe ndan foto dhe video familjare apo nga arritjet e ndryshme të Dua Lipas.

Së fundi babai i këngëtares ka postuar fotografi me humoritstin e njohur shqiptar nga grupi humorist “Stupcat”, Vedat Bajramin. Ata u panë me partneret e tyre teksa buzëqeshnin për kamerën.

“Duke u munduar të pozojmë me fytyra serioze për këtë fotografi”, shkruan Dukagjin Lipa në mbishkrimin e fotografisë./Lajmi.net/

Related posts

Luana Vjollca bëhet me shtëpi në Kosovë

D V

Georgina dhe Cristiano Ronaldo shfaqen më të lumtur se kurrë në prani të njëri tjetrit

D V

Shkurte Gashi publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë, në fund vjen edhe një imazh i djalit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More