Dukagjin Lipa tregon eksperiencën unike nga mbrëmja në Pallatin e Brigadave: Faleminderit që na bëtë të ndihemi si pjesë e familjes suaj

Babai i yllit të muzikës Dua Lipa, Dukagjin Lipa ka folur rreth eksperiencës së tij të veçantë gjatë vizitës së tij në Pallatin e Brigadave së bashku me kryeministrin Edi Rama.

 

“Shumë faleminderit që na bëtë të ndihemi si pjesë e familjes suaj.”, shkruan Lipa. Përmes rrjetit të tij social Instagram, këngëtari ka ndarë edhe disa fotografi nga momentet më të veçanta të mbrëmjes. “Me dashuri dhe respekt. Familja Lipa.”, shkruan Dukagjin Lipa në fund.

Related posts

Beyonce dhe Jay-Z bashkohen me “Tiffany & Co”, dhurojnë bursa për pesë universitete amerikane

D V

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

D V

Priyanka Chopra zbulon tatuazhin e ri ndërsa shfaqet në rroba banje në ditëlindjen e saj të 39-të

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com