Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Duke fshirë ballin me 500 euro, Presidenca nxjerr foton e deputetit: I siguruan çunat pushimet

Pas shkarkimit të presidentit Ilir Meta me 104 vota pro nga deputetët, zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka shpërndarë foton e deputetit Besnik Troplini, i cili shfaqet me 500 euro në ballë. Pas tij, shihet fanella e ekipit të Tiranës.

Troplini është një nga deputetë që votoi dje pro shkarkimit të Metës. Për këtë, Blushi nuk ka nguruar të ironizoj.

“Deputeti me “votë” në ballë, i grupit “antikorrupsion” të murrizëve, në pritje të direktivave nga përtej “oqeanit”. I siguruan çunat pushimet edhe për këtë vit! Ha ha ha”, shkruan zëdhënësi i Metës.

Troplini është pjesë e grupit të deputetëve të drejtuar nga Myslim Murrizi në Kuvend.

Postime të ngjashme

Presidenti Meta në Ditën Botërore të Dhuruesve Vullnetarë të Gjakut: Ju ftoj të gjithëve të mposhtim frikën apo indiferencën dhe të ndërtojmë solidaritetin

Bekim Laçi

Covid-19, mbërrijnë 20 mijë doza AstraZeneca, të dhuruara nga Greqia

Bekim Laçi

Balla: Koha kur politika kishte kompetenca në emërimet në drejtësi ka përfunduar

Bekim Laçi

Komisioni Zgjedhor i PD shpall zyrtarisht rezultatet: Lulzim Basha fitues, ja si u ndanë votat mes 4 kandidatëve

Bekim Laçi

Protesta e maturantëve në Fier, drejtoresha e Arsimit iu bën moral: Këto janë brezat që ne po edukojmë?

Bekim Laçi

Pas Greqisë dhe Italia i mbyll ‘dyert’ shqiptarëve, shtyhen kufizimet deri më 30 Korrik

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...