Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Duke menduar se është verë”, Ava Max provokon me një fotografi të realizuar gjatë muajve të nxehtë

Artistja shqiptare me renome ndërkombëtare, Ava Max, po përmbyll një vit me suksese të shumta.

Ajo ka qenë mjaft aktive në muzikë këtë vit, duke publikuar albumin e saj debutues, “Heaven and Hell”, i cili është albumi i tretë më i dëgjuar i vitit në Spotify në kategorinë e artisteve femra.

Ava ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, shqiptarja ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory një imazh të realizuar gjatë muajve të verës.

Ajo shfaqet mjaft provokuese në një kostum larjeje të markës ‘Burberry’, ndërsa mban syze dielli në kokë.

“Duke pretenduar se është vera 2012”, shkroi 26 vjeçarja në mbishkrimin e fotografisë, duke treguar kështu se ndjen mall për muajt e verës.

Pëlqimet dhe komentet e shumta për bukuroshen nuk mungojnë, pjesa dërrmuese e të cilave janë komplimente për linjat trupore.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...